Kinnisvara

Koidu Ehitus OÜ on 2014. aastal asutatud ettevõte, mis investeerib kinnisvarasse. Alustasime vanade ajaloolise väärtusega puitmajade renoveerimisega Tallinna kesklinna ja Põhja-Tallinna piirkonnas. Oleme aidanud vanad majad uuele elule, lisades linna elukeskkonnale ja inimestele ilu ja elamisväärsust. Praeguseks ehitame ja arendame ka uusi kortermaju.

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetseid kodusid nii ostu- kui üürisoovijatele, aidates tõsta inimeste elukvaliteeti. Majade renoveerimisel paneme rõhku majade hoolikale taastamisele, säilitades võimalikult palju autentset. Uute majade juurest pöörame suurt tähelepanu kasutusmugavusele ja energiatõhususele.

Koidu Ehituse nimi sümboliseerib meie jaoks uut algust – uue päeva algus, uute ootuste ja põnevate sündmuste algus. Aga ka uue, ilusama, mugavama ja toredama elu algust, mida meie saame oma klientidele pakkuda.

Meil on hea meel, et oleme pälvinud tunnustust ka Tallinna Linnavalitsuselt kui parimad restaureerijad: http://postimees.ee/4127097

 

Meie tehtud käimasolevad ja tehtud:

Juurdeveo 25c

Kauba 10

Koidu 59

Koidu 59

Väike-Patarei 8a

Koidu Ehitus OÜ kodulehega tutvu palun siin: www.koiduehitus.ee

 

Võta ühendust!
Vinkel 8 OÜ
Tihase 3a-2, 11315 Tallinn

Kontakt:
Karin Vinkel
+3725233475
karin@vinkel.ee