7 viisi kuidas võidelda viiruse vastu

Kuidas võidelda viiruse vastu

Kuidas käituda, kui oled veel terve:


1. Ära anna kellelegi kätt. Selle asemel näita keskmist sõrme – nii hoiavad inimesed sinust eemale ja sul on väiksem tõenäosus nakatuda.


2. Ära puuduta oma nägu ega silmi. Hoopis haara juustest, kitku need välja ja karju appi – nii maandad stressi.


3. Ära kohtu kellegagi. Suhtlemiseks kasuta ainult arvutit või telefoni (just nii, nagu oled teinud tänaseni). Räägi või kirjuta lemmikkanalit kasutadest inimestele kõik, mis sa neist tegelikult arvad – nii saavutad kindlalt tulemuse, et keegi ei soovigi sinuga kohtuda.


4. Ära suudle ega kallista lapsi, rääkimata võõrastest. Lapsed on viiruste inkubaatorid. Olles ise hästi armsad ja üsna hea vastupanuvõimega, levitavad nad haigust nagu väikesed mürgipurskkaevud.


5. Müü maha kogu oma vara ükskõik, mis hinnaga ja osta saadud raha eest kartuleid, tatart, konserve. Ja ära unusta varuda suuremas koguses vetsupaberit!


6. Kui tunned kedagi, kes on haige, soovita tal suhelda võimalikult paljude vanemate inimestega. Vanemad inimesed on nõrga tervisega. Üle 80-aastaste suremus viiruse tõttu on hinnanguliselt 15%. Mida vähem on neid, kelle eest tuleb nende vanuse tõttu hoolitseda, seda enam jääb igasugu kraami üle meile, noorematele ja tervetele.


7. Hangi endale relv ja võimalikult palju laskemoona. Sul läheb vaja tõhusaid kaitse- ja ründevahendeid, kui võitled teiste inimestega viimaste kartulite ja vetsupaberi eest või peletad eemale ärritunud inimesi, kellele oled näidanud keskmist sõrme.

Olge terved!